Divadlo španělského národního tance "Flamenco live"- "Romeo a Julie"

W1siziisijiwmtkvmdcvmjqvodjwcmdhcxz6ev81ndhindeymf9lyzhjxzexzthfymvhmv80m2qzotnhmzy5ywuuanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilciznjb4mzmziyjdxq?sha=881f16f0f79d80d8

Event info

Location Divadlo Broadway
City Praha
Adress Na Příkopě 31, 110 00, Praha 1
Start date and time 18.11.2019 / 19:00

Description

Divadlo španělského národního tance
"Flamenco live"
S programem:
"Romeo a Julie"
Příběh o lásce, vyprávěný v jazyce tance.

Magický svět španělského flamenca… Hudební spojení kastanět s podupáváním podpatky. Půvabné pohyby rukou, zběsilý vír vzdouvajicí se sukně..

Nechte se přenést do horkého pobřeží Andalusie.

"Flamenco live" je unikátní art projekt, ve kterém se potkali profesionální umělci, které okouzlí vás živým a opravdovým španělským flamenko.
Uvidíte nejlepších tanečníků, kytaristů, kantorů (vokalistů) a perkusionistů, kteří věnují svůj život "puro flamenco" - což je opravdové autentické flamenko ve všech jeho okamžicích a rozmanitostech.
Všichni členové týmu jsou vicenásobnými laureáty mezinárodních soutěži, včetně "Viva Espana". Vedoucí tanečník týmu - El Tebi, vystupoval na scénách divadel Španělska a různých tabláo, včetně slavné "Casa Patas" v Madridu!

Přiblíží vám flamenko bez bariér, bez hranic mezi umělci a publikem.

Pro ty nejnáročnější diváky, umělci národního divadla tance ve Španělsku "Flamenco live" připravili nový unikátní program "Legenda o Romeo a Julii" ve stylu flamenco.
Je to zcela nová, nečekaná interpretace slavného Shakespearova románu, kde legendární milostný příběh je vyprávěný v jazyce vášnivého španělského tance.

Tickets

Buy

Odkazy a sociální sítě