Viki Lee

W1siziisijiwmtkvmtevmtqvotnsotz1czzmzl92awtpns5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijm2mhgzmzmjil1d?sha=cc5de11101f4104b

Informace o události

Místo Obecní dům
Město Praha
Adresa náměstí Republiky 1090/ 5 111 21, Praha 1 – Staré Město
Počáteční datum a čas 18.11.2019 / 20:00

Popis

Slevovy kod 20% - 420on

Vážení fanoušci klavíristky Loly Astanové!
Víme, že se tĕšíte na koncert své oblíbené hudebníci a již máte zakoupené vstupenky.

S velkou lítostí Vám musíme oznámit, že se Lola Astanová rozhodla zrušit své koncerty.
Ale Berin Iglesias Art nemůže zklamat své milovníky klasické hudby.

‌Timto oficiálně Vám oznámujeme, že tyto koncerty nerušíme, protože máme vhodnou náhradu. Berin Iglesias Art spolupracuje s nejlepšími klasickými hudebníky na světě. A jsme hrdí na to, že můžeme ohlásit koncerty světově známé pianistky a skladatelky Viki Lee. Cestuje po celém světě se svými koncerty, je laureátkou mezinárodních a všech ruských hudebních soutěží a vítězkou titulu „Nejkrásnější klaviristka planety“.

Věříme, že si koncert užijete. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti.

Viki Lee je laureátkou mezinárodních a ruských hudebních soutěží, včetně mezinárodní soutěže Umění 21. století (2007 - I Prize, 2009 - I Prize) a Musica Classica (2014 - I Prize). Vystupovala v New Yorku, Los Angeles, San Franciscu, San Diegu, Seattlu, Chicagu, Atlantě, Bostonu, Las Vegas, Berlíně, Mnichově, Düsseldorfu, Vídni, Bruselu, Rotterdamu, Amsterdamu. V Moskvě vystupovala v Rachmaninově, Malých a Velkých sálech Konzervatoře, moskevského Mezinárodního domu hudby. Její sólové koncerty se konaly i ve velkém sále Domu skladatelů.
Viki Lee získala v roce 2012 titul Nejkrásnější klavíristka planety. V roce 2014 podle FHM vstoupila do TOP 100 nejsvůdnějších dívek na světě.
V květnu 2015 získala první cenu v nominaci "Piano Solo" na třetí mezinárodní soutěži klavírních umělců Bartolomeo Cristofori 2015, která se konala v Petrohradě.
Od roku 2015 je Viki Lee tváří kosmetické značky Koňská síla a sítě lékáren 36,6.
V roce 2016 se stala finalistkou Ruské národní hudební soutěže, spolu s takovými slavnými jmény jako Denis Matsuev a Yuri Bashmet.

Přijďte si vychutnat hru talentované virtuózky, krásné klavíristky Viki Lee.
Užijte si večer!

Odkazy a sociální sítě